Zelfstandigenwet

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Maassluis
Datum 28 mei 2025

Vraag1

Wilt u reageren op de Zelfstandigenwet? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Ik ben 70 en ontvang AOW en pensioen, daarnaast ben ik werkzaam als ZZPér met officiele jaarrekening en inschrijving KvK. Is dit alles op mij van toepasing??
Info@junact.nl

Vraag4

Acht u het noodzakelijk en/of wenselijk om een extra wetsartikel op te nemen voor het geval een zelfstandig werkende niet (volledig) voldoet aan de criteria in het nieuw voorgestelde lid 2 van BW 7:610?

Zo ja, hoe zou de vormgeving van een dergelijk derde lid er volgens u dan uit moeten zien?

Zo nee, moet in een dergelijke situatie dan holistisch gekeken worden naar de criteria uit het tweede lid of biedt het huidig wettelijk kader voldoende houvast voor een dergelijke situatie?
Regeling voor gepensioneerde ZZPér De overheid stimuleert toch het langer doorwerken van ouderen?
Kunt ook meteen aangeven waar de overheidsstimulatie precies uitbestaat?