Zelfstandigenwet
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Arnhem
|
Datum
|
27 mei 2025
|
Vraag1
Wilt u reageren op de Zelfstandigenwet? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Het lukt ook dit keer niet om de criteria SMART te formuleren. Termen als deugdelijk, adequaat en proportioneel, daar kun je niet veel mee. En wij moeten onze opdrachtgevers dan gaan overtuigen dat wij t goed geregeld hebben??
Hoe kan een opdrachtgever beoordelen of bijvoorbeeld het aangesloten zijn bij een broodfonds (in mijn ogen niet adequaat, want wat is er geregeld als de dekkingsperiode is afgelopen?) beoordelen of de inleg hoog genoeg is, wat het risicoprofiel van de andere deelnemers is, wat de voorwaarden verder zijn enz.
Je laat opdrachtgevers iets beoordelen waar ze geen/weinig verstand van hebben en wij moeten zaken gaan bewijzen met gegevens die de opdrachtgever niet aangaan.
Is de overwaarde van mijn huis voldoende als pensioenpotje? ?????
Vraag2
Wat is volgens u een goede toetsbare invulling van de vijf criteria uit de zelfstandigentoets?
Ik kan prima uit de voeten met de 9 beoordelingscriteria voor de wet DBA.
Maar dat vraagt u niet.
Formuleer het SMART
Vraag3
Wat is volgens u een goede toetsbare invulling van de vier criteria uit de werkrelatietoets?
Maak het SMART.