Wijziging Regeling Voertuigen (goedkeuringseisen verlichting en kentekenplaathouder en permanente eis aantal zitplaatsen bijzondere bromfiets)
Reactie
Naam
|
Plek voor kinderen, kindercentrum Le Garage (Lokatie manager C. van Hek)
|
Plaats
|
Bergen op Zoom
|
Datum
|
2 juni 2025
|
Vraag1
U kunt tot en met 3 juni 2025 via deze website reageren op alle onderdelen van de regeling en de toelichting. Verwacht u dat de regeling effect heeft op u of uw organisatie?
Wij willen graag onze zorgen uiten over het voornemen om het maximum aantal zitplaatsen in BSO-bussen te verlagen naar 8.
Allereerst gaat dit zorgen voor veel extra kosten aan medewerkers en vervoer.
Daarnaast vinden wij het onbegrijpelijk dat ondanks het feit dat het convenant veilig is gebleken, er toch wordt overgegaan naar 8 kinderen. De BSO-bus blijft op het fietspad en blijft de veilige routes volgen, dus hierin veranderd er niets. Hoe kan het verlagen van het aantal zitplaatsen dan toch zorgen voor meer veiligheid?
En als laatste, maar zeker niet de onbelangrijkste:
In de schoolvakantie wordt het bijna onmogelijk om uitstapjes te maken. Want op het moment dat je een uitstapje gaat maken, blijven er teveel kinderen achter bij achterblijvende collega's.