Voorstel voor een Wet op de defensiegereedheid
Reactie
Naam
|
C.L. van Rooij
|
Plaats
|
Hengelo
|
Datum
|
10 juni 2025
|
Vraag1
Wat vindt u van dit voorstel?
Ik ben pertinent tegen dit voorstel. Deze wet kan zeer vergaande consequenties hebben voor de rechten van de bevolking en heeft deze waarschijnlijk ook, onze overheid kennende.
Het is belachelijk dat op deze manier wordt geprobeerd om alle wetten aan de kant te schuiven voor defensie. Stikstof en klimaat (hoax) is dan ineens niet meer belangrijk, want defensie. Daaruit blijkt al dat het een hoax is. Als het belangrijk zou zijn dan was het niet eens een optie om dit aan de kant te schuiven.
Mijn ervaring leert: kijk naar het gedrag van de overheid en je weet of je iets serieus moet nemen of niet.
Onteigening van woningen en bedrijfspanden wordt via deze wet gelegaliseerd (voor zover dat nog niet het geval is) dus kun je zomaar uit je woning of bedrijfspand worden gezet. Gekker moet het niet worden. Rechteloos zullen we zijn.
En waarvoor? Voor een niet bestaande dreiging vanuit Rusland waarvoor de bevolking bang gemaakt moet worden en die defensie het mandaat geeft zich alles te kunnen permitteren. En om een wit voetje te halen bij de Navo naar wiens pijpen we blijkbaar enthousiast dansen.
En dan ook nog eens door een demissionair kabinet ingediend.
Ga ergens andere cowboytje en indiaantje spelen. Landen genoeg met meer ruimte waar je loopgraven kunt graven en je uit kunt leven. Daar is in een zo dichtbevolkt land als Nederland, dat ook nog eens wordt overspoeld door migranten, geen ruimte voor.
Dus: geen steun.