Voorstel voor een Wet op de defensiegereedheid
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Amsterdam
|
Datum
|
11 juni 2025
|
Vraag1
Wat vindt u van dit voorstel?
Niet veiligheid maar vrijheid is de basis van onze manier van leven en ook van democratie. Dit voorstel breekt zowel de vrijheid alswel de democratie volledig af. En dat met een permanente status.
Wie vrijheid opgeeft voor veiligheid verdient en krijgt geen vrijheid noch veiligheid.
Want eerder dan nog voor de gecreëerde en geprovoceerde vijand (nu weer de Russen) moeten wij, de vrije burgers in dit land, ons zorgen maken over deze overheid (NAVO/EU) en de staat die stelselmatig democratie en vrijheden van burgers inperken of ontnemen.
Met dit voorstel worden de rechten verder ontnomen. Door bijvoorbeeld het opvangen van buitenlandse soldaten die gewond zijn komt de Nederlandse zorg nog verder onder druk te staan. Dit terwijl Rutte 1 t/m 5 de capaciteit al drastisch had verlaagd. Verder onderwijs en industrie worden verder afgebroken en het eigendomsrecht wordt ingeperkt. Dat alles zonder of met waardeloze financiele compensatie. Het hele voorstel is duidelijk een voorbode op de plan economie of een oorlogseconomie waarbij er enkel en alleen nog geproduceerd wordt voor defensie en de navo. Uiteraard ten kostte van de burgers die het wel mogen betalen. De gemeente Den Haag krijgt eind deze maand een praktisch voorbeeld van hoe een oorlogeconomie eruit ziet. Een paar dagen show voor meester psychopaat Rutte (die overigens vervolgd wordt door het Europese hof) opvoeren kost even 200 miljoen. En alles om het ego van die oorloghitsers te strelen.
Absoluut tegen dit monster van een wetvoorstel. Het einde van vrij Nederland en haar zogenaamde staatsrecht en democratie.