Wijziging van Warenwetregelgeving in verband met de aanwijzing van schadelijke stoffen in voedingssupplementen en kruidenpreparaten

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Ede
Datum 21 maart 2025

Vraag1

Wilt u reageren op deze regeling? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden. U kunt tot en met 24 maart 2025 reageren.
Bij deze wil ik reageren tegen het wetsvoorstel. De nieuw toegevoegde verboden kruiden, waaronder Withania somnifera, en de waarschuwingen waarvan voorgesteld wordt om die verplicht te maken, bijvoorbeeld voor groene thee of curcuma, slaan de plank mis. Het doel moet zijn om kruiden op een goede en heilzame manier in te zetten. Dus de eerstelijnshulp moet beter ingelicht worden en arts en therapeut moet diepgaandere kennis krijgen over deze kruiden.