Wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijken van terrorisme en openbare steunbetuiging aan terroristische organisaties

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Amsterdam
Datum 14 augustus 2025

Vraag1

Wilt u reageren op het wetsvoorstel? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Ik protesteer tegen dit wetsvoorstel omdat het afhankelijk is van de politieke wind die er op dit moment waait. Die wind is nu ultra-rechts. Dus als je protesteert tegen het ultra-rechtse beleid van een bevriende bondgenoot en dat op vreedzame manieren uit met vlaggen, teksten,sit-ins, dan wordt dat strafbaar. Gaat het om een niet bevriende mogendheid, dus vijand, dan mag het wel? Dit is meten met 2 maten.
Met dit wetsvoorstel komt ook de vrijheid van meningsuiting op een hellend vlak en wordt er tevens aan de poten van onze democratie gezaagd en gaan we richting een politiestaat.
Stem svp tegen dit rammelende wetsvoorstel!!