Wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijken van terrorisme en openbare steunbetuiging aan terroristische organisaties
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Krimpen
|
Datum
|
12 augustus 2025
|
Vraag1
Wilt u reageren op het wetsvoorstel? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Het moet ten alle tijde mogelijk zijn om te demonstreren, of een mening te uiten. Daarbij moet wel scherp worden gelet op beledigende, racistische of seksistische uitingen. Die moeten, ongeacht de persoon, strafbaar worden gesteld met een behoorlijke strafmaat.
Ook het vernielen van andermans eigendommen, ernstig verstoren van openbare orde en het niet houden aan aanwijzingen van het openbaar bestuur moet strafbaar worden gesteld, en de schade die de demonstratie teweeg brengt moet door de organisatoren van de demonstratie worden vergoed. Het openbaar bestuur mag de demonstratie echter niet verbieden, of intimiderend reageren naar de demonstranten