Wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijken van terrorisme en openbare steunbetuiging aan terroristische organisaties

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Groningen
Datum 23 juli 2025

Vraag1

Wilt u reageren op het wetsvoorstel? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Protesten tegen genocide, uithongering, oorlog en dehumanisering moeten altijd plaats kunnen vinden. Protesteren tegen het regime in een 'bevriend' land evenzo.
Het betreft vaak niet perse protesteren vóór een terroristische organisatie, maar tegen wetgeving of tegen geweld.
Overigens, Nederlandse verzetstrijders in WOII waren in de ogen van de bezetters terroristen, het is maar van welke kant je het bekijkt. Wat voor de één een terrorist is, is voor de ander een held.