Regeling aanwijzing consumentenvuurwerk (RAC)
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Gemert-Bakel
|
Datum
|
23 juli 2025
|
Vraag1
U kunt tot en met 30 juli via deze website reageren op alle onderdelen van de Regeling aanwijzing consumentenvuurwerk en de toelichting. Verwacht u dat de regeling effect heeft op u of uw organisatie?
Hoe kunnen jullie toch bedenken dat er geen vuurwerk in kooiverpakking meer ligt bij de vuurwerkverkooppunten. Hetzelfde met fluit en whirllading, ook hiervan is nog veel voorraad bij de vuurwerkverkooppunten. Hoe willen jullie dit op gaan lossen als dit niet meer verkocht mag worden?
Hier kan geen een vuurwerkverkooppunt geen kant meer mee op. De vuurwerkverkooppunten kunnen dit niet aan het buitenland verkopen dus willen jullie mijn inziens hebben dat dit de illegale markt op moet. Vernietigen is geen optie want dit vuurwerk is goed en zeer veilig en dit zou toch echt wel een groot kapitaalsvernietiging zijn.
Laat alle vuurwerkverkooppunten gewoon alles uitverkopen dat zou voor iedereen het allerbeste zijn. Waar jullie nu mee bezig zijn is echt te gek voor woorden en zeker omdat jullie voornemens zijn om alle consumentenvuurwerk gaan te verbieden wat ook een heel slecht idee is omdat dan de illegale markt zich te pletter lacht, en de hard werkende vuurwerkverkooppunten zijn hun inkomsten kwijt en hun bedrijf is bij een vuurwerkverbod 0,0 nog waard. Hopelijk gaan jullie hier ook goed mee om.
Ik ga er vanuit dat jullie wel zoveel verstand hebben dat dit direct teruggedraaid gaat worden want iedereen weet toch dat dit niet kan.