Veiling 700, 1400, 2100 MHz

Reactie

Naam Ing. K.M. Maliepaard
Plaats Zwolle
Datum 15 januari 2020

Vraag1

Wat vindt u van het voorgenomen beleid zoals vastgelegd in de diverse regelingen en aanverwante besluiten?
Geachte regering van dit prachtige land,
Mijn mening is dat u hier direct mee moet stoppen en eerst goed uit moet zoeken wat de gezondheidsconsequenties zijn voor uw burgers als u dit beleid wel voort zou willen zetten.
Vruchtbaarheid neemt af van uw burgers, gezondheidsklachten nemen toe.
Kijk om u heen wat er al aan kennis beschikbaar is wereldwijd over het fenomeen straling.
Dan beseft u dat de basisrechten van uw burgers aan het beschadigen bent als u dit beleid voortzet.
Indien u het beleid voortzet kunt er dan ook op rekenen dat een groot aantal van uw burgers de staat aan gaan klagen omdat hun basisrechten in het gedrang zijn gekomen door de keuzes die u gemaakt heeft.
Kortom: Stop 5G
En wel nu onmiddellijk !!

Met vriendelijke groeten,

Een ongeruste burger uit Zwolle

Bijlage