AMvB Dierwaardige Veehouderij
Reactie
Naam | JM Eekhout |
---|---|
Plaats | Rijswijk |
Datum | 1 augustus 2025 |
Vraag1
- Heeft u algemene op- of aanmerkingen bij het voorgestelde Besluit?- Heeft u diersoortspecifieke op- of aanmerkingen bij het voorgestelde Besluit (kippen, melkvee, kalveren of varkens)?
Aan minister Wiersma,
Hoe kunt u zo meedogenloos toezien hoe de vee industrie de dieren al zoveel jaren al zoveel leed en onrecht aandoet.
Bent u wel eens onaangekondigd in een slachthuis gaan kijken? Moet u eens doen.
Dieren, die geen mens kwaad doen worden bruut en onbeschoft en wreed behandeld, waar verdienen zij dit aan?
Wie er wel aan verdiend zijn de mensen die het hen aandoen.
Gaan economische belangen boven levende wezens? Ongelofelijk.
Wil een “Beschaaft land” dit op zijn conto hebben?
Ik kan een hele lange brief schrijven met alles wat fout is benoemen maar u weet zelf wel waar het over gaat.
Stel niet uit naar het jaar 2040 maar start het vandaag al op dan is het nog veel te laat.
Laat ze niet in de steek deze hulpeloze wezens, mijn hart huilt zoals vele met mij, toon alstublieft empathie.
Ik raad u aan het boek “ONDER DE BEESTEN” undercover in de bio-industrie te lezen van Roel Binnendijk en Jeroen Siebelink.
Dat red u niet met droge ogen tot de laatste blz. uit te lezen, doe er aub wat aan en wacht niet te lang.
Als we ook maar een tiende geloven van wat dierenactivisten beweren dan zou de moderne industriële veeteelt en landbouw wel eens de grootste misdaad uit de geschiedenis kunnen zijn.
Groet een groot Dierenliefhebber.